Klepy

31.01.2009.
V pondělí 02.02.2009 slavíme narozeniny! Nula2 bude mít 9 let! Při této slavnostní příležitosti jsme pro Vás připravili speciální akci.. K tomu také všichni zákaznící, kteří si v únoru nakoupí v našem shopu dostanou placku zdarma!!! Takže to i pro Vás budou HAPPY BIRTHDAY :)


29.08.2008
Ještě letos by jsme se měli dočkat alba holanských Radial! Trojdeska se bude jmenovat "Deleted Scenes" a vyjde na Planet Rhythm. O remixy se postarali Rumenige, Loktibrada, Oscar Mulero a taky samotní Radial. Rozhodně to bude pořádnej technošupec od začátku do konce!!


24.08.2008
Grovskopa hostuje na labelu Token. Jeho počin se bude jmenovat "Sex & Violins" a remixoval ho mr.Surgeon, takže se zas máme na co těšit !

Nové album vydává také po mnoha letech detroitská legenda Kenny Larkin. LP nese název "Keys, Strings and Tambourines" a děje se tak na labelu Planet E. Dvojdeska je plná retro a oldschool samplů.


27.04.2008
Právě vyšel nový Audio Assault Recordings s pořadovým číslem 30. Zodpovědný je Go Hiyama a remixoval Surgeon! Titul nese název "Geometrical". Po dlouhé době velice pěkný kousek !

Makaton chystá remix pro Luku Baumanna, konkrétně na Emergence 009. Podle ukázek to bude pěkně oldschool industrial, takže snad se brzy dočkáme . ) Remix čekejte na Emergence Records.


17.02.2008
Nový release hlásí label Erosion. Jde o pořadové číslo Erosion 008 a zodpovědný je samozřejmě T++. Deska má název "Allied / Tensile" a je to opět pěkná industriální temnota !! Bu bu bu bu . )

15.01.2008
Mp3 release hlásí NETlabel Bio-Mechanics.org. Pořadové číslo 002 má nasvědomí Luka Baumann! Tak sosejte jak můžete. Docela povedené techno do klubíku. Zajímavou hudbu tam najdete i v sekci Deep. Kvalita 320/Kbs ! Tak s chutí dotoho a půl je hotovo . )

Mp3 release také vydali ještě na sklonku roku 2007 Future Sound Of London. Jmenuje se "The Environments" a jde o dva asi patnáctiminutové eposy. Parádní úlovek. Takže googluj, googluj, vykrůcaj !! . )

James Ruskin nás skutečně napíná. Maxák "Lahaine" je oficiálně avizován na konec ledna. Album pak prý vyjde koncem února 2008. No jen aby..... znáte to . )

Autechre už odhalili artwork nového alba "Quaristice". Také tracklist je zveřejněn a najdete na něm hned dvacet fláků! Jsou vypsány i termíny Autechre on Tour, ovšem naše zemička se tam jaksi neoběvila, divné, že ??????? . ) A nevíte náhodou, kdo by do ČR Autechre dovezl ???? : ))) Šašci, co sem vozí Tiesta asi těžko. Takže nezbývá, než udělat svačinu a vyrazit do Dojčlandu, nebo Polské lidově demokratické republiky. Pojede někdo ???? . )


07.01.2008
Nový release na Audio Assault obstaral Go Hiyama a remixoval Surgeon! Deska nese název
"Geometrical" a jeden track je lepší než druhý ! Jen datum vydání je ještě ve hvězdách . )

Ruskinovo "Lahaine" remixoval OVR, respektive sám James Ruskin a Regis. Snad se dočkáme...

V sobotu 19.01. 2008 je v Berlíně ve Watergate Sleeparchive Live! + DJ Pete (Hardwax). Nějací dobrovolníci ?? . )


04.01.2008
Těšte se na Takaaki Itoha a Wols 004 !! Remixovali kdo jiný, než Rumenige & Loktibrada, takže se jedná o slušný nášup. Maxák také obsahuje legendární starší track "Two Ways", který můžete znát z labelu Electracom. Po delší době vynikající "slovenská" deska !!!

17.12.07
Hned na začátku roku 2008 vyjde vinylová verze remixů tracku "The Clock" od Thom Yorke. Nejzajímavější a hlavně hratelný remake dodal Mr. Surgeon. Takže, máme se zas na co těšit . )

Jeff Mills právě vydal mixovanou kompilaci z jeho starších i nových tracků. Mix CD "Universe by Night" Gamma Player Compilation Vol.1 obsahuje jak kousky ze starších alb "Every Dog Has Its Day", "Time Machine" tak z posledního "One Man Spaceship". Vyšlo samozřejmě na Axis Records!

Slices DVD 4/2007 je venku ! (respektive u Nula2 na skladě) Na titulce Abe Duque a uvnitř například Deetron, Jazzanova, Gez Varley, Modeselektor, nebo Michael Fakesch z Funkstorung!


11.12.07
Surgeon remixoval Black Dog! Titul se jmenuje "Floods" a vyjde na Soma Recordings 231, patrně ještě do konce roku. Podotýkám, že jde o čistě dubstepovou záležitost! Nedočkavci si můžou poslechnout ukázky u nás na webu!


09.12.07
Na spadnutí je nový počin Jamese Ruskina. Jako první vyjde pravděpodobně maxák "Lahaine" na Tresor 232.

V úterý spouští zbrusunový web Warpmart a konečně se tedy dočkáme i surgeonova mix CD "This is for your Shits"!

Autechre vyrukují s novým albem! Bude se jmenovat "Quaristice" a má vyjít 3. března 2008


26.11.07
Na myspace labelu Tresor je krátká, ale parádní ochutnávka z nového alba Jamese Ruskina: http://www.myspace.com/tresorberlin Tresor 232. Oldschool jako prase - enjoy it !!!!!!

Surgeon lehce posunul vydání svého mix CD "This is for your Shits" na Warp. Na Warpmarkt ho najdete až se spuštěním nových stránek tohoto obchodu. A já pevně doufám, že mi ho přinese ježíšek, no uvidíme...

Surgeon také remixoval nový singl The Black Dog. Jde o čistokrevný dubstep, ale chirurg mu dodal vlastní rozměr. Dílko vyjde co nevidět na Soma Records. Zakoupíte ho samozřejmě u Nula2 . )

Nový singl vydal tento týden také T++. Jmenuje se "Worn Down" a je to parádní kousek !!!

Na cestě do Nula2 je nový Sandwell District 007, zodpovědný je Function. Další, pořadové číslo SD008 bude pravděpodobně produkovat Female z Downwards !


07.11.07
Pokud patříte mezi fandy Monolake, nenechte si ujít dva parádní releasy od T++ na labelu Erosion. Jde totiž o stájového kolegu a zvuk jeho prací je Monokale až podezřele podobý... Konkrétně Erosion 006 a 007, parádní kousky !!

Vladislav Delay právě vydal album pod pseudonymem Uusitalo, nazvané "Karhunainen" a to samozřejmě na Huume. A o co se jedná ? Vynikající house, protkaný elektronikou. Práce Vladislava Delaye se dají rozpoznat na první poslech a tak je tomu i zde. Parádní kousek!!!

Christian Vogel vydal právě album na labelu Tresor! Nese název "The Never Engine" a jde o hodně klubovou záležitost se šmrncem minimalu. Ale nebojte, je to prostě Christian Vogel!

Surgeonovo mix CD "This is for your Shits" namixované pro Warp, respektive jeho vydání je na spadnutí! Ale pozor, vychází v limitovaném počtu 1000 kusů a je možné ho sehnat pouze přez Warpmakt, nebo www.dj-surgeon.com. Takže pište ježíškovi, buďte móóc hodní . )

Final Scratch is dead !!!!!!!!! (Native Instruments ukázali "fakáče" na Stanton...)


23.08.07
James Ruskin vydává v říjnu nové album "The Dash" a to na značce Tresor! Všichni jeho fandové se tedy můžou těšit na dobrou hudbu! Album je prý plné naprosto nového materiálu a všemožných vlivů...

Makaton vydává nový a prý poslední technomaxák, spolešně s Nickem Duntonem z 65D Mavericks! Samozřejmě na Rodz-Konez, pořadové číslo 017. Titul nese název "Luxury & Violence" a je poctou R.Polsonovi!

Surgeon nachystal album pro experimentální label Warp. Jmenuje se "This is for your shits" a pravděpodobně půjde spíše o elektronickou masáž našich mozkoven .)

Zajímavé album právě vydal také Deepchord. Jmenuje se "Coldest Season" a potěší především příznivce zasněných dubových rytmů.


07.03.07
Na internetovém rádiu Akropolis tento pátek od 21:00 hodin máte šanci slyšet nového Makatona "Vale Tudo" Rodz-Konez 16 a také nový set pana Elektrabela! Nepropásněte!07.03.07
Surgeon a jeho "Whose Bad Hands Are These? Part2" vyjde sice až 03.04., ale my už pro vás máme exkluzivní ukázky! Poslechnětě si je v sekci PREORDER! Remixy dodali Monolake a Vex´D. KILLER !!!06.03.07
Cyp vydává desku u Pohjola Recordings! Jede nás také reprezentovat do Španělska! Asi o něm ještě hodně uslyšíme. Jeho nová produkce je víc než dobrá! Sledujte ho, Cyp je cyp !!


28.11.06
Dave Clarke vyrukoval s kompilační sbírkou jeho nejpovedenějších remixů! Double CD, nebo 5x12" (bude se prodávat i po kusech) se jmenuje "Remixes and Rarities" a vyjde u belgického labelu Musicman! Najdete tu fantastické a skutečně dávno nesehnatelné remeaky na:
Leftfield, Green Velvet, New Order, Robert Armani, Slam, X-313, Depeche Mode, Empirion, Underworld, Laurent Garnier a plno dalších! Máme se na co těšit, věřte mi :)
28.11.06
Pan Monolake spolupracuje na nové desce s Deadbeat. Společný počin má
vyjít co nevidět na značce Cynosure. Nechme se překvapit.

28.11.06
V prosinci Vás čeká nový Makaton "2Jags" na labelu RSB005! Těšte se
je to jeden z nejlepších makatoních kousků. Vynikající taneční věc!

17.10.05
No a ještě jsme ani nedovezli níže jmenovaný kousek a už vám můžeme nabídnout další, a to axis 44 a BLADE RUNNER. Brzy bude k dostání!

The 65d Mavericks nechali na netu stáhnout jejich nový set a slibují, že spousta nevydaných tracků, které se tam objevili budou brzy k maní na vinylu - tak do toho hoši, už dlouho nic až na pár remixů!

CYP by měl údajně po úspěšném EP na INCEPTIVE records dostat nabídku k vydání alba na stejnojmeném labelu. Uvidíme a předem držíme palce.

DIGITAL DJ LICENCE - že by cesta jak legalizovat hraní z notebooku, nebo PC? Více na http://www.djmag.com/newsfeat173.php

05.10.05
Jeff Mills vydává další maxák "time mechanic" ve svém minimalistickém stylu. Má pořadové číslo 43 a vychází jak jinak než na axis. Prý se jedná o nějaké nevydané tracky původně dělané pro purpose maker.

25.09.05
Za nekolik tydnu vyjde novy maxak Petera Suttona alias FEMALE na labelu RSB. Mate se na co tesit ;)

22.09.05
Daho & Ginger "WE LOVE IT MINIMAL" - Tak se jmenuje CD, které jsme pro Vás namíchali k novému číslu časopisu X-mag. Tak né, že se spletete a sahnete po jiném :) Časák obsahuje i zajímavý rozhovor a taky komentář k jednotlivým trackům. Vřele doporučujeme před spaním :) !!

20.09.05
Na 24. rijna se chysta pokracovani na labelu CODA. Jiz podruhé dal prostor majitel labelu James Ruskin mladému němci Sebastianu Kramerovi. 12ka se bude jmenovat "strangers in utopia" a opet nas Sebastian promasíruje pěknou palbou perkusí.

19.09.05
Downwards pred casem spustili nové stránky - obsahují i par free downloadu.

Dalsi informaci souvisejici s timto labelem je opetovna zmena distribuce - downwards se vraci zpet do sveho rodneho HALESOWEN.

A posledni informaci, kterou vam jiz muzeme sdelit je, ze brzy spatri svetlo sveta retro kompilace slozena z tech nejvetsich speku vydanych na DOWNWARDS. To je ta dobra zprava. Horsi je duvod proc byla vytvorena. Ztratili se totiz dubplatey od cisla 8-21, takze se vse zremasterovalo a znova rizlo v Berlinskem Duplates and Mastering (D+M)


Jak uz jste si jiste vsimli, chystaji se remixy ruznych singlu na Blueprint. Prvni by mel vyjit pristi tyden a o remix se postaral SURGEON, nasledovat budou 65d MAVERICKS, REGIS, KERO, STEVE RACHMAD a JAMES RUSKIN.


21.03.05
Ještě tu není ani SANDWELL DISTRICT 3 a už si u nás můžete poslechnout 4ku ;) K dostání bude co nevidět, takže můžete už před-objednávat.

16.02.05
Další vydání PAULa "DAMAGE" BAILEYho na jeho labelu 1881 se chystá na 28.03.05. Deska bude obsahovat 4 tracky a ponese jméno "DRAMA"

AUTECHRE na letošek chystají další album. Má se jmenovat "UNTILTED" a vychází 18.04.05. Při této příležitosti také pojedou raritní tour po EU, US a Japonsku. Do Čech bohužel nezamíří :(

10.02.05
Jako prvni na světě vám umožňujeme si stáhnout a před-objednat! Nový FEMALE release nazvaný SERVERLAN, který vyjde jako třetí pokračování na labelu SANDWELL DISTRICT!

01.02.05
Velice zajímavá akce se koná příští týden ve čtvrtek 10.2. v prostorách kina Světozor v Praze (Vodičkova ul. 41 - vedle Václaváku)
V rámci pořadu AUDIOVISUAL se zde budou promítat videoklipy z kolekce
WARP VISION od producentů, jako jsou: Aphex Twin, Autechre, LFO, Plaid nebo Squarepusher. Za těmito uměleckými prácemi stojí například velké jméno Chris Cunningham,či neméně známý Jarvis Cocker. Tato akce bude jistě vyjímečným hudebním zážitkem! Promítá se od 20:00 hodin.
POZOR: PROMÍTÁ SE S KONCERTNÍ HLADINOU VOLUME !

01.02.05
Náladu Vám doufám spraví infoRmace, že na stránce www.littledetroit.net najdete aktuálně zveřejněný záznam živého vystoupení BRITISH MURDER BOYS z akce Supersonic Festival 2004.
Live-ko trvá asi 45 minut a vychutnáte si v něm jak vydané, tak nevydané původní tracky birminghamských zabijáků! Vřele doporučujeme!


01.02.05
Že lidská blbost nezná mezí nám nedávno dokázala "hvězda všech hvězd"
M/P-íša Salačová v anketě k Apokalypse: "Deska, kterou si při své setu neodpustíte?" moment napětí..... "Určitě British Murder Boys - Murder was the Bass" Je smutné, že "hvězda" takového formátu jednak
neví co hraje a za druhé si vymýšlí opravdové nesmysly. Upozornění pro ostatní tedy zní: Ne všechno, kde se objeví slovo "Murder" mají na svědomí ty hovádka z Birminghamu :)


24.01.05
APHEX TWIN má venku novou sérii nazvanou ANALORD, k mání jsou teď maxáky ANALORD 1 a ANALORD 2. Mělo by jít o sérii 9 desek + bonus ANALORD 10, který ovšem není zrovna levná záležitost.

V Březnu 2005 by "snad" mohlo vyjít pokračování slovenské série PVC - tentokrát 6ka. Tracky tam mají regis, dalo, toky, makaton/dalo rmx

21.01.05
THE BRITISH MURDER BOYS remeakovali legendární projekt A GUY CALLED GERALD. Track se jmenuje "Blow Your House Down" a vyjde na K7!

SURGEON po několika dlouhých letech oživuje label DYNAMIC TENSION chystá na něm ep "Klonk"

U AXIS konečně vyšlo "Mission ep" českému projektu ELEKTRABEL, jako předzvěst nadcházejícího alba (Mission 004)

TAKAAKI ITOH připravil extrémně drsnou desku pro label MB SELECTION.

THE 65D MAVERICKS chystají album pro label BLUEPRINT!

Zvukoví terroristé AUTECHRE by taktéž letos měli vyrukovat s novým albem.


22.11.04
ELEKTRABEL bud mít již začátkem ledna 2005 venku nový maxák. Opět na podlabelu AXIS, tedy MISSION. Bude nejspíš limitovaný jen na 500 kopií, takže neváhejte objednávat hned jak se objeví v našem PREORDERU! Následně v březnu 2005 vyjde debutové album.

18.11.04
SURGEON nahodil na svoji stránku ESHOP a taky nový set ke stažení - Surgeon_There_Are_Many_Imitators.

12.11.04

Příští týden už nebude jen MAKATON, ale taky MRS. MAKATON! Svatební dary posílejte na naši adresu.

26.10.04

Dnes zemřel JOHN PEEL :( - legendární dj stanice BBC - RADIO 1

12.10.04
Můžeme se zanedlouho těšit na nové BMB - tentokrát dvojvydání na COUNTERBALANCE 11 Father Loves Us + 12 All The Saints Have Been Hung.

PLASTIKMAN má venku nový maxák - NOSTALGIK.1

DOWNWARDS má v nabídce další trika. Tentokrát s designem posledního vydání - tedy LINO32. Zájemci můžou psát na recordshop@nula2.cz pro podrobnosti.

Podařilo se nám dostat neuvěřilné - máme skladem velmi limitovanou nabídku LOST 2 + 3, LOST REDEFINED 2 a několik COSMIC ID.

23.09.04
Konečně je potvrzené dodání INFRASTRUCTURE 9 do Evropy, takže do 2 týdnů ho máme na skladě i u nás ;)

JOEY BELTRAM vydáním nového maxáku BEYONDER na TRESOR, jen připravil své fanoušky na nové album THE RISING SUN, které vyjde co nevidět.

FEMALE je opět produkčně činný, zatím ale neuvažuje o nové desce.

18.08.04
Downwards spustili "nový" web.

17.08.04
Chystá se další vydání ELEKTRABELa na MILLSove labelu MISSION. 2ka bude Jamal Moss a.k.a. Hierographic Being a 3ka bude ještě letos opět český rodák z Břeclavy - blahopřejeme!

05.08.04
Tak konečně je to tady TRESOR147 - KARL O´ CONNOR + PETER SUTTON - AGAINSTNATURE je znovu k sehnaní, kdo ještě nemá toto jedinečné EP u nás objednáno ať neprodleně učiní. Za pár týdnů ho tu máme jak na koni ;)

Dalším přírustkem na TRESORu je nový maxák JOEY BELTRAMa - THE BEYONDER


30.07.04
Na příští měsíc se chystá vydání dalšího čísla labelu RICHARDa POLSONa - SURFACE 20, tentokrát to bude OLIVER HO - AS ABOVE, SO BELOW (přestože původně byli avizovaní THE 65D MAVERICKS). Koukám, že OLI jako producent opět nabírá sílu.


28.07.04
Ještě letos by měl spatřit světlo světa ANTIDANDRUFF 6,0 a PVC6. Kdy přesně je zatím ve hvězdách. Taky se uvažuje o možném repressu starších vydání OLGA+JOZEF, bohužel je to ale nákladná záležitost, takže ještě není jasno jakých čísel se znovu dočkáme.

Nepotvrzený, ale z důvěryhodných zdrojů odkývnutý je zatím repress WOLS 1.

Na srpen se plánuje výdání již třetího alba OLIVERa HO - SOFT MACHINE.


19.07.04
V blízké budoucnosti se chystá slovenská SUPAGRUPA vydat dvojku na svém SUPAGRUPA společně s WAVESOUND, trojku pak sama, SUPAGRUPA 4 bude HU, FISHGUARD, SEBASTIAN KRAMER, GUNJACK.

Dále se připravuje nový label SPOD01 - DRY HOPE. Již potvrzené jsou VARIOUS ARTISTS na ELECTRACOM 21 - COMPONENTS 3, SHEER 19 + 20, INFECTA 02 (REEKO, GROVSKOPA, SUPAGRUPA a I. VILASANTE).

MAKATON a PAUL ´DAMAGE´ BAILEY se scházejí ve studiu a pracují na společných projektech (převážně týkajících se živých vystoupení). Tento týden se do NULA2 valí MAKATON 14 - právě společný počin výše zmíněných pánů! Takže příští týden může být již ve vašich casech ;)

Další MAKATON = 15 bude pravděpodobně se 65D MAVERICKS, takže je opět se naco těšit - předběžný termín vydání LISTOPAD 2004!

16.07.04
Z REGISe se stal asi workaholic. Nejen že vystupuje jako REGIS, dále se SURGEONem jako BRITISH MURDER BOYS, ale teď si ještě dává společné vystoupení s JAMESem RUSKINem. Doufejme, že z toho časem bude i nějaká společná produkce!

Za dva týdny tu máme MAKATONA 14 a když půjde vše podle plánu i DOWNWARDS 32!!!

Taky očekáváme zboží ze Španělska, Belgie a UK, takže dorazí znovu M11M, dále pak MAIN OUT 7, INFECTA 1, ASYMMETRIC 11, WFTP01, WARM UP 11, REVERSE 3, NINE 3 a další lahůdky.

15.07.04
Chystá se remeak Makatona 6 pro PVC, o překopání se postará DALO!.

I když právě vyšlo debutové LP REEKO na INCEPTIVE, páni POLSON+DUNTON neusínají na vavřínech a už mají připravenou 4ku, dle našich posleních informací by ji měl mít na starosti DAVE LAMB - no, uvidíme co k nám nakonec dorazí.

Taky už jsou konečně promáky SURFACE 20 - 65D MAVERICKS!, takže se těšme.

DAMON WILD se se svým SYNEWAVE pěkně rozjel a po momentálně ještě horké novince nových remixů FLOWERCHILD, hned připravil 64ku IMAGES EP.

13.07.04
V Brzké době očekáváme vydání nové EMERGENCE (IOU08)a SHEEP 37 !! Ukázky se můžete poslechnout v E-SHOPU. Taky pro vás máme už ukázky IM06!!

09.07.04

James Ruskin chystá nový Blueprint! Půjde o remixy tracku ´Solex´ z alba ´Circuit´, zodpovědný samozřejmě sám Ruskin. Je to opravdu excelentní kousek. Ukázky najdete u nás na webu!

28.05.04

V distibuci PURE PLASTIC se připravuje vydání nových labelů :: CONTENT (zodpovědný SEBASTIAN KRAMER), ASIAN DYNASTY (společný label asijkých producentů jako Hideyuki Eto, Takuya Kashiwada, Toshihiro Komine). Také se chystá novinka na labelu PURE PLASTIC a to remixy na TROLLEY ROUTE :: Tempura (Sterac mix), Get lost (Vince watson mix), A occhi chiusi (65D mavericks mix), A touch of indigo (Ben sims native mix), Get lost (Mark Williams mix), The sleeper (Robert hood mix).

DAVID SUMNER AKA FUNCTION se rozhodl distribuovat svůj label INFRASTRUCTURE v USA - prý se snad dočkáme i distribuce v EU, takže deváté pokračování, které je mimochodem už hotové, bude sehnatelné za slušný peníz i u nás. Každopádně ho u NULA2 seženete - možná si jen budete muset připlatit :( od tracky se tentokrat postarali :: O/V - Kes (Oscar Mulero Remix), Function - Montage (Christian Wunsch Remix), Function - The Balance of Power (Olga+Jozef Remix), 65D Mavericks - The Murdoch Effect.. .. .. těšte se !!!

27.05.04
Příští týden bude WOLS2, NINE2, INCEPTIVE 3, CONTINUAL 13 ATD.. ;)

20.05.04
Máme na skladě OLGA+JOZEF 9!!, DOLE GATE 1 (zodpovědný DJ BOSS), BACKSTAGE 5 (HU jak jinak), a repress OLGA+JOZEF 8, ANTIDANDRUFF 4 + 3 !!

07.05.04
Přesně za měsíc budou na světě BMB - fist/splinter - downwards 32 (ukázky v eshop) !!!

06.05.04
Přístí týden nás opět čekají novinky. Mimojiné se k nám konečně dostane toliko opožděný SURFACE 18, THEORY 21 a spol. Následovaný ASCEND 18, BEAT DISASTER 7 + 8 , DRUM WORK 4, HIGHLAND BEAT 29, KANZLERAMT 105, MANKIND 20, SWAY 8, UTURN 14 a konečně taky repress klasiky od JAMESe RUSKINa - POINT 2 a INTO SUBMISSION! - sledujte stránky !!!

03.05.04
Vítejme v Unii :)

30.04.04
Teprve týden po vydání MAKATONa 13 - ANIMAL WORSHIP REMIXES je již tento titul v distribuci vyprodán !!! Naši zákazníci se ale bát nemusí, jelikož jsme se náležitě předzásobili ;)

28.04.04
Za pár týdnů spatří světlo světa OLGA+JOZEF 9. - ukázky v ESHOPu !!!

27.04.04
CELNÍCI NÁM DĚLAJÍ NASCHVÁLI A ZADRŽUJÍ PŘÍCHOZÍ DESKY. :( takže snad zítra bude makaton 13, RSB2 apod!!

Dobrá zpráva pro fandy labelu DOWNWARDS - LINO32 ukázky už máme v ESHOPU !!!

22.04.04
Přišlo nám spousta desek a další dojdou příští týden !! Očekávejte i RSB2 a MAKATON 13 !!

20.04.04
Pro fanoušky MAKATONa - jeho stránka přesídlila na www.rodz-konez.co.uk. A dobrá zpráva o jeho nové desce - už je prakticky na cestě k nám !!


16.04.04
SURGEON a REGIS, už naplno pracují na jejich albu BRITISH MURDER BOYS_Dá-li se to tak ovšem nazvat, podle posledních zpráv co se k nám dostali, by se totiž mělo vydat společně na DOWNWARDS i COUNTERBALANCE.

V ESHOPU si už můžete poslechnout ukázky debutového alba španěla REEKO - hledejte pod labelem INCEPTIVE.

THE 65D MAVERICKS už dokončili práce na jejich novém ep pro SURFACE a mělo být zaděláno i na desku pro ruskinův BLUEPRINT.

13.04.04
Na TRESORu se chystá nová již 12tá kompilace - TRESOR 212: ILLUMINATION bude podpořena i tour - více na www.tresorberlin.de

TRESOR dále připravuje během 4 týdnů repressovat, dnes již legendární TRESOR 147 - AGAINSTNATURE od KARLa o´CONNORA a PETERa SUTTONa !!!!

Mills po vydání SEE THE LIGHT, EXHIBITIONIST, FROM THE 21ST.. apod nemá dost a pracuje na pokračování AXIS 10 - GROWTH.

firma TECHNICS po 30ti letech dominantního postavení na trhu s jejich gramcy vypustila do oběhu limitované pozlacené SL-1200GLD.

10.04.04
http://www.warprecords.com/bleep/ !!!!

09.03.04
V eshopu najdete ukázky RSB2 - LOKTIBRADA (REMIXOVALI REGIS, FEMALE, IAN J. RICHARDSON)

RSB je následovníkem labelu SANDWELL DISTRICT a prakticky je podlabelem DOWNWARDS. Když už je řeč o DOWNWARDS, brzy očekávejte LINO 32 - BRITISH MURDER BOYS - ´Fist / Splinter´

Taky si všimejte znovuzrozeného KRACK-TRONIK! - do měsíce bude u nás k mání KRAK004 od SIR REALA viz. ukázky v ESHOPu !! upozornění-pozor na basy-trhaj hlavu!!

29.03.04
Počínaje dnešním datem zahajujeme týdenní SLEVY !!!

24.03.04
Ani jsem nestihnul informovat, že nám došlo další zboží!!

Přidali jsme ukázky budoucích novinek - OLGA+JOZEF 9, INTEGRALE MUZIQUE 5 (T.ITOH), MENTAL DISORDER (REEKO, ARCHAE+GROVSKOPA), EMERGENCE 7 (GROVSKOPA), PURE PLASTIC 56 (EMOTE AKA BEN SIMS) a další.., které by měli být k mání už v dubnu.

16.03.04
Tento týden budeme zavaleni ohromným množstvím desek. Sledujte naši stránku!!!

04.03.04
Konečně je zase k mání legendární remix Carla Craiga ´Hooter´ pro projekt ULTRAMARINE.

02.03.04
Na HOME uplne dole je ke stazeni novy demo daho+ginger :)

24.02.04
Uploadovali jsme pro vás ukázky !! BUDOUCÍCH !! novinek ze španělska ::

MAINOUT 6, MAINOUT 7, REVERSE 2, DEAFMOSAIC 5, RECYCLED SOUND 2, NHEOMA 1 (NOVY LABEL), SUPAGRUPA 1 (NOVY LABEL), SITCOM 2, LOW TOM 4, WARM UP 10, GUNJACK SERIES 2, DRIVECOM,..

Dále brzy očekávejte na KANZLERAMT 102, british murder boys a funk d´void remix na kowalskiho tracky z alba RESPONSE. Ukázky samozřejmě v sekci ESHOP!

18.02.04
Máme ohromné množství desek skladem!!!

Damon Valero založil nový label MOULDED. Ukázky v sekci eshop.

FYLO 4 bylo opet pozdrzeno z duvodu reklamace v Lodenicich

11.02.04
Zanedlouho Vám budeme moci nabídnout třetí pokračování labelu EXWIRED! Tentokrát na desku přispěli PREACH a POUNDING GROOVES !!!

06.02.04
V sekci HOME (zcela dole) muzete stahovat dahovo ˇZadobrotunazebrotuˇ !!!

03.02.04

Přístí týden mimojiné očekáváme!!

TUOMAS RANTANEN
Above Horizonts
(Emergence 006)

KAREEM
(Possible Music Recordings 003)

CHRISTIAN WUNSCH & OSCAR MULERO
The Damage Done
(Pole 001)

TAKAAKI ITOH
Nightmare Continues ep
(Sheep 035 / Possible Music)

FYLO 4

GO HIYAMA
Cat`s Cradle
(ELECTRACOM 19)

OSCAR MULERO
The Nine
(warm up 9)

V.A.: Ronaldo Ep (ch. wunsch, stoned baby...)
(rxxistance 09)

OR
Withness For The Prosecution
(reverse 01)

GUNJACK
The Outsider
(gunjack 01)

atd !!!


20.01.04

Konečně máme podrobné informace ohledně nového FYLA!! Opět je jedna strana se dvěma tracky ´Georgeous George - Bublefuck!´ a ´Mark Trade - Tulumbe´ a druhá se 13ti loopy!! zodpovědní jsou :: Hiroaki Iizuka 3x, Patrik Skoog 2x, Rob Alcock 1x, Dj Akin 2x, Nika 77 2x, Biot 2x, Fishguarg 1x

U nás by mělo být k dostání již koncem příštího týdne !!!!!!

Repressuje se PVC4+5, takže ho v brzké době konečně můžeme poslat všem, kdo ho mají u nás od dob krachu INTEGRALE MUZIQUE zamluvený.. + příjmáme nové objednávky!!


19.01.04

Očekáváme každým dnem nové zboží!!!

Christian Wunsch konečně spustil svůj starý-nový web www.tsunamirecords.com


15.01.04

Budou se repressovat legendární remixy ´indoor culture´ na pure plastic 40 a 41 za které jsou zodpovědní SURGEON, OSCAR MULERO, KALPA A BEN SIMS.


14.01.04

Tak konečně.. po všech inventurách, prázdninách a dovolených se k nám valí nové zboží!! Očekáváme ho během příštího týdne (záleží na celnících)

06.01.04

Nabízíme Vám společně s INIGO KENNEDYm speciální nabídku některých jeho desek i s autogramem(viz. HOME)

Dne 16.01.2003 se ve Vranovickém F clubu uskuteční křest desky SAMOPAL REC 002


02.01.04

Vítáme Vás v novém roce !!! Tento měsíc očekáváme spoustu nových desek, tak neutraťte všechny peníze co vám přines ježíšek :)

22.12.03

Tak i k nám nakonec dorazil ježíšek a přesto, že už během tohoto měsíce naděloval BMB3, tak Vám ještě přináší dárek a to několik spíše poslechových desek za opravdu neuvěřitelnou cenu !!! více na HOME

15.12.03

Do sekce eshop jsme mimojiné uploadovali ukázky KAREEM/POSSIBLE_MUSIC_RECORDS 3, REEKO/INTEGRALE MUZIQUE 4, T. ITOH/SHEEP 35, T.RANTANEN/EMERGENCE 6, M.WILLIAMS/MAKUMBA 1, R.ALCOCK+N.WILSON/CONTINUAL 12, N.WILSON/INCEPTIVE 2, KING OF THE SNAKES 2, PURE_PLASTIC 55, ZET 19 ATD ... !!!

11.12.03

V labelu KANZLERAMT mají napilno.. jukněte do eshopu !!

10.12.03

Uploadovali jsme pro Vás nové ukázky BLUEPRINTu 23 - JAMES RUSKIN ´CIRCUIT´ 2X12¨ A THEORY 21 - CHRISTIAN WUNSCH ´FOOD OF THE GODS´ !!!


10.12.03

Začátkem příštího roku se vydání dočká spousta zajímavých titulů.. Jen tak namátkou ... už jsou hotové remixy na Makatonovo album ´animal worship´ - zodpovědní jsou REGIS, FUMIYA TANAKA, INIGO KENNEDY a sám MAKATON. Dál bude na RODZ-KONEZ následovat společná deska MAKATONa A PAULa BAILEYho (1881) pod názvem ´Relationship to authority´ ...

Další zajímavé desky nás čekají na novém labelu INCEPTIVE (podlabel surface) včetně debutového alba od REEKO!! Ani samotný SURFACE ale nezůstane v roce 2004 pozadu. Po dlouhé pauze na nás čeká již avizovný OSCAR MULERO s ´el hombre duplicado´ ..následovat ho budou 65D MAVERICKS, JAMES RUSKIN, CLAUDE YOUNG atd. podrobnosti v ESHOPu!

Berlínská POSSIBLE MUSIC připravuje na začátek příštího roku další vydání labelu MENTAL DISORDER. Za dvojku je opět zodpovědný Juan RICO aka REEKO a trojka je společný počit REEKO, ARCHAE & GROVSKOPA. Přibudou ale i nová čísla na dalších, dnes již possibláckých, labelech.. INTEGRALE MUZIQUE, EMERGENCE, SHEEP, SHEER, ZET atd... Podrobnosti v sekci ESHOP!!!

Možná se i v příštím roce dočkáme alba BRITISH MURDER BOYS !!! To už ale opravdu předbíháme...


08.12.03

Antidandruff 5,0 v prodeji!!!

03.12.03

CD ´Evergreens and Everblacks´ které namíchal Loktibrada a Rumenige obsahuje tracky od Olga+Jozef, Rumenige, Ch. Wunsche, Takaaki Itoha, Bosse, Hua a Oscara Mulera. Jde o vynikající technosmršť vydanou na slovenském Antidandruff. Pořadové číslo UFF 5.0 Je to killer !!!
CD si u nás můžete objednat a koupit za 500,- kč, nekupte to.... :)

Za nedlouho se objeví další nový label zvaný POLE_RECORDINGS.. zodpovědní jsou RUMENIGE+LOKTIBRADA, OSCAR MULERO A CHRISTIAN WUNSCH.

Mluví se i o novém SITCOMu dj Matrixe aka FISHFUARD.

02.12.03

Chystá se nové fylo !!!

27.11.03

Již Brzy se dočkáme prvního vydání na novém labelu Christiana Wünsche NINE (ukázky v eshopu)s tracky od RUMENIGE FEAT. LOKTIBRADA, CH. WUNSCH a FANON FLOWERS. 7mé pokračování bude mít i Paul Mac´ova´ C-SIDE.

24.11.03

Makaton připravil pro své fanoušky nový live set ke stažení na www.rodz-konez.com/mp3/electricity.mp3

22.11.03

Jeff Mills připravuje druhé vydání hitu ´Condor To Mallorca´ ! O remixy se postaral Ken Ishii! Dále Jeff Mills chystá trilogii pod názvem ´See The Light´ (Axis 036, Axis 037, Axis 038)...

Japončík Takaaki Itoh chystá následující releasy: Už v lednu Wols 2 a 3! Remeaky dodají Dj Schufflemaster, Oscar Mulero a Christian Wünsch.
Dále ´Chaotic Dischord ep´ na španělském Recycled Sound Recordings a také ep ´Nightmare Continues´ na Sheepu s pořadovým číslem 35! Takaaki pracuje také na materiálu pro Tsunami 11 a Warm Up 11, kterých se rovněž brzy dočkáme.

20.11.03

Další ze ztracených labelů, po bankrotu INTEGRALE MUZIQUE a PRIME, našli konečně domov v zajetých distribucích, takže vám v nejbližší době budeme moci nabídnout jejich tituly. Jedná se o DOWNWARDS, COUNTERBALANCE, DYNAMIC TENSION, THEORY, MB_ELECTRONICS, BLUE_PRINT, CODA, SURFACE atd...

12.11.03

Dne 28.12.03 se bude v jabloneckém klubu STREET (bývalá restaurace mladých - vedle nemocnice) konat burza vinylů !!! Po skončení bude následovat TRACK & TONES party s MIKE T.(de) a DAHO & GINGER !!

10.11.03

Právě dnes vychází SURGEON/REGIS British murder boys 3 - don´t give way to fear.. Brzy v našem eshopu !!!


03.11.03

Pro Rodz-konez se usilovně pracuje na remixech debutového alba ANIMAL WORSHIP - o ty se starají regis, fumiya tanaka, inigo kennedy ... taky se konečně chystá vydání společné desky makatona a paul DAMAGE baileyho..

Nová britská distribuce PURE_PLASTIC přivítala několik dalších labelů pod svá křídla. Z těch zcela nových jsou to INCEPTIVE (další podlabel surface), POLSON EYE (ben sims), SYSTEM (terry mitchell), KING OF THE SNAKES (mark broom), NINE (christian wunsch), MACUMBA (mark williams), DE_PLOY (percy x), MANUKE (d.hill, r. smythe aka kalpa) a SERENITY (tony anderson).. Z již známych se jednaá o C_SIDE, CONTINUAL a samozřejmě PURE PLASTIC.. A jelikož zkončila distribuce PRIME, dají se očekávat další přírustky..


30.10.03

Blíží se vydání nového douplepacku s názvem Circuit na Blueprint!! Zodpovědný je James ruskin. Ukázky v eshopu!!!


28.10. 03

V eshopu už můžete slyšet ukázky nového Infrastrusture 08 - remixy O/V (regis) a function montage!

27.10.03

- Možná ještě před vánoci spatří světlo světa dahovo druhé minimalistické CD s názvem ´zadobrotunažebrotu´ ... Těšte se na Deadbeat, Pan-tone a třeba i Luomo.

- Třetí pokračování ´British Murder Boys´ prý na sebe nenechá dlouho čakat! Vyjde patrně na Downwards ! Zodpovědní samozřejme jsou Surgeon a Regis .

- Richard Polson a Nick Dunton aka the 65D Mavericks zakládají label Inceptive, kde prozatím budou hostovat rozliční umělci. První na řadě je projekt Phase s ´Obscura ep´ Distribuuje Pure Plastic Distribution.

- The 65D Mavericks chystají vydat opravdu hodně materiálu, jen posuďte sami:
Nejprve ep spolu s Mark Broomem na Mainout 005, dále vyjde záznam jejich živého
vystoupení na Surface 20. Desku chystají rovněž pro německý Tresor a album pod pseudonymem Spirit pro bicknellůl Lost Recordings !

- Zanedlouho vyjde také Asymetrik 11 a autorem je samozřejmně Inigo Kennedy !

- David Summer aka Function také chystá nový materiál pro Infrastructure s pořadovým číslem 08 !

- Chemical Brothers a Underworld chystají vydat speciální reedice svých největčích hitů ! Tyto jakési ´best of´ vyjde v obou případech hned na čtyřech deskách a u nás na www.nula2.cz je jistojistě seženete. Toto je výzva pro sběratele lahůdek !!!

- Právě v těchto dnech vychází český překlad knihy ´lovci a sběrači´ slovenského autora Michala Hvoreckého, knihy, jež se velmi dotýká i taneční kultury...


25.10.03
richard polson, nick dunton a james ruskin pracují na společné desce.. vyjít by měla co nevidět.. ještě se nerozhodli na jakém labelu.. v úvahu ale přichází surface, nebo blueprint.

oscar mulero bude mit desku na surface.. jmenuje se ´el hombre duplicado´ a jeden track remixovali samotní 65d mavericks (ukázky v sekci eshop!!)

plastikmanovo nové album closer je venku! richie hawtin opět vydává potemnělé album. předcházel mu maxák disconnect - vše je možné objednat v našem eshopu!


20.10.03
NULA2 OPĚT ONLINE!!!

UIVATEL
HESLO

[FACEBOOK]

facebook.com/nula2[TELEFON]

+420 775 01 01 74
+420 777 00 55 73[EMAIL]

recordshop(at)nula2.cz

TOP 10

DOPORUUJEME WEBY


© 2007 Nula2.cz
Engine by: Neosoft.cz
TOPlist